8

Cementové stěrky Pandomo

Cementové stěrky

 Pandomo, Pandomo Loft

Cementové stěreky – Pandomo jsou materiály vyrobené na bázi modifikovaných cementových pojiv které mají charakter betonového, zdánlivě surového hladkého povrchu. Jedná se o renovovaný systém pro aplikace jednolitých stěn a podlah pro dosažení kompaktního designu interiéru. Při aplikaci a postupným dalším zpracováním rukou proškoleného řemeslníka vznikají pro Pandomo typické tahy, „šlemy“ imitující betonový povrch – beton image. Výsledný efekt je originální monolitická stěna či podlaha, která dává vyniknout svou jedinečností a minimalismem betonového povrchu, ať už v „naturál“ šedém nebo probarveném odstínu.

Pandomo stěrky jsou pevné a odolné podobně jako například podlaha z tvrdých dubových parket, nebo keramického obkladu a dlaždic, bez „zvonivého a chladného“ efektu dlažby.
Použití systému Pandomo je primárně pro interiéry domů a bytů, komerčních prostor, na podlahy a stěny, chody, koupelny, krby, průvlaky…
Dále reprezentativní prostory, vstupní haly, kanceláře, restaurace… Finální povrch je chráněn dle volby a postupu, olejovou uzávěrou a systémovými polyuretanovými nátěry nebo originálním polyuretanovým lakem. Takto ošetřený povrch je funkční pro běžné použití v interiérech a zachovává si svou přirozenost.

OBJEDNÁVKA/DOTAZ

Telefon: 603 250 253
E-mail: info@aresdesign.cz

Napište nám

1 + 9 =