Vyberte stránku
8

Marocká stěrka Tadelakt

tadelakt

Exkluzivní stěrková hmota určená pro finální, bezespárou povrchovou úpravu stěn a prostorových prvků v interiérech s možnosti probarvení. Tato homogenní 3mm silná, hladká omítka, spolu s přidanou hodnotou správného řemeslného zpracování, vytvoří s obyčejné stěny, originální jednolitou kamennou desku, při zachování efektu plasticity a přirozenosti povrchu.
Jednotlivé stěny ale i celé místnosti interiéru tímto dostávají moderní a minimalistický design s výjimečnou atmosférou.
Vlastnosti Marocké stěrky jsou dány jejím složením, kdy se jedná o velmi jemnou křemennou a mramorovou drť, kvalitní hydraulické vápno s jílovou složkou.
Marocká stěrka se takto, po správné aplikaci stává materiálem, který je velmi pevný, voděodolný ale zároveň difusní a antibakteriální, dokonce také žáruvzdorný do 700C°.

I’m a student and I try to do my best to be successful in studying. But in some cases, I prefer to ask for help. For example, I like this writemydissertationforme platform for graduate students. I need to write my dissertation, and this resource helps me to do that task.

Finální povrch se opatřuje originálními uzávěrami – olejem, Marseilským mýdlem a hydrofobními vodičkami, přičemž je zachována přirozenost povrchu. 
Marocká stěrka je předurčena do koupelen, sprchových koutů a do místností se zvýšenou vlhkostí, originálních a atypických koupelen…

Dále je ideální pro aplikaci oblých stěn, klenby, sloupy, niky ale i krby a kamna, za kuchyně, vstupní haly, schodišťové a reprezentativní prostory, solitérní stěny a prvky…

POSLEDNÍ REALIZACE

MAROCKÁ STĚRKA – TADELAKT

Realizace stěn z Marocké stěrky v designu světlého a antracit betonu, v
nových reprezentativních prostorách pobočky Fio banky v objektu budovy
Cukrovarnického paláce, Jindřišská ulice, Praha.

OBJEDNÁVKA/DOTAZ

Telefon: 603 250 253
E-mail: info@aresdesign.cz

Napište nám

4 + 12 =