Vyberte stránku
8

Pryskyřičná stěrka Marmorino Unico

PRYSKYŘIČNÁ STĚRKA

Marmorino Unico je jednosložková pryskyřice vyrobená na vodní bázi. Jde o univerzální aplikační cyklus pro dekoraci podlah a stěn, interiérových prvků s nepřetržitým efektem, beze spojů. Materiál pryskyřice je unikátní tím, že se stává homogenním ,nenasákavým, částečne elastickým, překonávající zvyky a pravidla v inovativních stylech a technice, od jednoduchosti v minimalismu, moderní high-tech, po kreativnost a originalitu. Hlavní vlastností Marmorino Unico pryskyřice je sloučení vysoké trvanlivosti, estetičnosti s velkým pohodlím používání.

Všestranné uplatnění v interiérech bytového i komerčního charakteru, (koupelny, včetně sprchových koutů, reprezentační prostory, hotely, nemocnice…). Díky svým vlastnostem lze systémově navázat na mokrý i suchý proces výstavby a pomáhá tak vytvářet kompromis řešení, kdy se rozhodujete mezi estetickým vzhledem a technologickými možnostmi. Také se nabízí k restrukturalizaci již existujících povrchů.

Finální ochrana laky není nutná primárně z důvodu funkčnosti materiálů ale pouze pro dosažení efektu laku extramat, satén (samet), pololesk nebo extralesk Použití systémových laků dále prodlužuje životnost stěrky a usnadňuje čistění a údržbu povrchu.

POSLEDNÍ REALIZACE

Galerie

epoxidové stěrky

epoxidové stěrky

Jedná se o průmyslovou extrémně pevnou dvousložkovou epoxidovou pryskyřici. Tělo stěrky je plněno křemičitým, či mramorovým pískem, a formou zásypu, je homogenně stěrkován především na podlahy.
Využívá se v interiérech komerčního, bytového i průmyslového charakteru.
S výhodou se používá všude tam, kde je potřeba řešit vyšší odolnost, zatížení a trvalou funkčnost povrchů podlah. Nabízí jako ideální řešení finálních podlah v garážích, technických místnostech i v objektech průmyslového charakteru, skladech, bazénových místnostech…
Lze například docílit i protiskluzu, vytvořením hrubší struktury povrchu stěrky.

Finální ochrana materiálu v podstatě není nutná, je již vytvořena homogenně ve stěrce. Pro dosažení většího efektu lesku či matu nebo větší hladkosti, je možné nanášet další systémové uzávěry.
Barvitelnost dle možný dle vzorníku RAL.

OBJEDNÁVKA/DOTAZ

Telefon: 603 250 253
E-mail: info@aresdesign.cz

Napište nám

9 + 1 =